_3d-ortacag-okculuk-d2d59-b-www.3doyunlar.net

3D Ortaçağ Okçuluk Spor Oyunu – 3d ok atışı spor oyunları içinde olan ve hareketli hedefleri ile zorlayan bir okçuluk oyunu.

Oyun Hakkında

Ok atışı oyunu ve survivor ok atma yarışı oyunlarına benzer bir ok atışı veya atıcılık oyunu. 3d ortaçağ okçuluk oyununda da ilk etaplar daha kolay oluyor fakat bölümler ilerledikçe hedefler hareketlenmeye, küçülmeye ve uzaklaşmaya başlıyorlar. Bu nedenle de her atış farklı bir yetenek, beceri, zeka istiyor. Ok atışı sporunu gerçek hayatta yapamayan yada bilgisayar ortamında yapmak isteyen okçular için güzel bir fırsat.

Oyun Nasıl Oynanır? Nişan almak için fareyi kullanıyoruz, ok atışı yapmak için ise mause sol tıklıyor ve basılı tutuyoruz bıraktığımızda atış yapıyoruz.

Oyun yüklendikten ve PLAY butonuna tıkladıktan sonra oyunu başlatmak için spacebar (boşluk) tuşuna basıyoruz. Oyun içerisindeki müzik/ses kapatmak için ses simgesine tıklamamız yeterli olacaktır.

Bölümlerde başarılı oldukça bir üst aşamaya geçiş hakkı kazanıyorsunuz. Oyunu daha sonraki ziyaretinizde kaldığınız yerden devam ettirmek isterseniz oyun menüsünden “Continue” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Kaldığınız bölümden başlayabiliyorsunuz.

Oyun Öneren: 3D Ortaçağ Okçuluk oyunuu “Mustafa ÖZAYDIN (SucukluYumurta)” önermiştir ilgisinden ötürü teşekkür ederiz.

Oyun Açıklaması: Oyunumuz Survivor Ok Atma Yarışı ve Ok Atışı oyununun bir benzeridir. Fare’nizin sol butonuna basılı tutup nişan alabilirsiniz. Bıraktığınızda da oku atarsınız. Hedef tahtasının ortasından vurursanız 500, kenarından vurursanız 100 puan alırsınız. Skorunuzu en sonda kayıt etmeyi unutmayın. İyi oyunlar.