_3d-online-mucadele-ff009-b-www.3doyunlar.net

3D Online Mücadele Online Oyunu – Unity online savaş oyunları arasında yer almayı başaran kaliteli bir online savaş oyunu.

Oyun Hakkında

3d oyunlar sitemizde yayınladığımız Counter strike 1.6 ve Online Askeri Savaş oyunu benzeri olan 3d online savaş oyunu unity 3d oyunlar arasında yer alıyor. Grafik ve oynanabilirlik açısından mükemmel kalitede bir savaş oyunu.

Oyun çözünürlük ayarlarını ayarlayabilmeniz için oyunu tam ekran olarak açmış olmanız gerekiyor. EğerFull hd 1920×1080 çözünürlük destekleyen bir monitörünüz varsa bu oyunu FULL HD olarak oynayabiliyorsunuz.

Oyunun çözünürlük ve grafik kalite ayarlarını en iyi seviyeye getirebildiğimiz gibi, bilgisayar donanım özelliğinize bağlı olarak sorun yaşamamak adına en düşük seviyede ayarlayabiliyoruz.

Oyun Kontrol Tuşları;
TAB tuşu ile oyunu durdurabiliyoruz
P tuşu ile oyunu tam ekran (full screen) yapabiliyoruz
T tuşu ile online oyuncularla sohbet edebiliyoruz
C tuşu eğilmemizi sağlıyor
Space (boşluk) tuşu zıplamamızı sağlıyor

Oyunu oynayabilmeniz için üyelik mecburi değil. Yalnız oyuna üyelik alarak giriş yaptığınızda aldığınız puanlar üyelik profilinizde birikecek ve oyuna her bağlantıda kaldığınız yerden başlamış olacaksınız. Oyun için üyelik çok basittir. Nick ve şifre yazıp kaydolabilirsiniz.

Oyun içerisinde daha önceden açılmış oyun odalarında oynayabileceğiniz gibi kendinizde oyun odası açabiliyorsunuz. İstediğiniz yerde ve özelliklerde oyun odası oluşturup arkadaşlarınızla oyun oynayabilirsiniz.