_ralli-sehri-2-4d9eb-b-www.3doyunlar.net

3D Ralli Şehri 2 Araba Oyunu – Ralli şehri 2 oyunu ile kaliteli oyun alanları ve kaliteli arabalarla muhteşem bir ralli yarışı yapıyoruz.

Açıklama ve Nasıl Oynanır?

Ralli şehri 2 oyunumuz daha önce 3d oyunlar sitemizde yayınladığımız ralli şehri oyununun devamı oyundur. Oyunun ikinci versiyonu adobe shockwave ile değil adobe flash player 11 ile üretilmiştir. Flash oyunlardan ayrılan özelliği ise 3d flash oyun olmasıdır.

DİKKAT! Ralli Şehri 2 oyununu oynayabilmeniz için Adobe Flash Player 11 gerekiyor. 3d flash oyunlar için Flash 11 eklentisi yeterli olacaktır.

Oyun yüklendikten sonra Start Game butonu ile ilerliyoruz ve arkasından gelen pencereden oyun alanı seçiyoruz. Bazı oyun alanları kilitli olarak görünecektir. Açık oyun alanlarında derece yaptığımızda kilitli oyun alanlarıda açılacaktır. 3d flash oyun alanı seçtikten sonra araba seçimi yapıyoruz. Araba seçiminide tamamladıktan sonra oyun açılmaya başlayacaktır.

3d oyun kontrol tuşları; Hızlanmak, sağa ve sola dönmek ve fren yapmak için klavye kontrol tuşları.Shift tuşu ile drift yapıyoruz, Z tuşu ile nitro kullanabiliyoruz.

Ralli Şehri 2 oyunu arabaları;
Ralli Şehri 2

Ralli Şehri 2 3D Flash

Ralli Şehri 2 Adobe Flash 11

Ralli Şehri 2 Oyna

Ralli Şehri 2 Oyunu

Ralli Şehri 2 Oyna